
Rezervujte si termín na pobočce Židenice
Při rezervaci prosím pište do poznámky, o jaký typ masáže máte zájem.
Ahoj! Od života jsem postupně dostala spoustu rolí - jsem mamka dvou dětí, zdravotní sestra, lektorka jógy, nadšená cestovatelka, tanečnice contemporary dance, milovnice přírody i umění … a taky masérka. Všechny tyto zkušenosti se mi skládají do jednoho-zájmu o člověka.
Ve svém masérském repertoáru nabízím sportovní, relaxační masáže, lymfodrenáže, manuální baňkování a indickou masáž Abhyanga.
Každá má své kouzlo, ale všechny vedou ke stejnému cíli - dovolit si čas pro sebe, odložit napětí, ulevit mysli, podpořit tělo, načerpat energii. Zkrátka vrátit pozornost zpátky k sobě , spočinout a dopřát si prostor pro hluboký nádech i výdech.
Nechám vám pocit bezčasí bezpečné a klidné atmosféře.
A úsměv? Ten mám ve stálé nabídce.
Ve svém masérském repertoáru nabízí sportovní, relaxační masáže, lymfodrenáže, manuální baňkování a indickou masáž Abhyanga.
Jemná relaxační masáž pro uvolnění napětí těla i mysli…60 min- 1200,-
Sportovní masáž nohou - péče pro přetížené svaly…60 min- 1200,-
Sportovní masáž zad, hýždí - péče pro přetížené svaly…60 min- 1200,-
Sportovní masáž záda, hýždě, nohy – kompletní péče pro přetížené svaly…90min- 1800,-
Sportovní masáž + baňkováním (statické, či dynamické baňkování)-dle libosti kombinace pro hlubší uvolnění a regeneraci….75min – 1400,-
Lymfatická masáž=lymfodrenáž nohou….60 min_1200,-….90 min – 1800,- a 120 minut -2100,-
Celková stimulace lymfy….v případě přání lymfatické drenáže rukou, či trupu, cena dle domluvy.
Abhyanga celého těla…60min – 1400,- …tradiční ajurvédská masáž pro harmonizaci těla a mysli